Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. 

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, to zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i produktami dostępnymi w naszym sklepie internetowym. 

Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, które proszę przesyłać na adresy podane w dziale Kontakt, postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Głównym celem firmy ZIKOM jest dystrybucja i serwis komputerów oraz podzespołów w przystępnej cenie.

Obecnie firma ZIKOM jest czołowym dystrybutorem komputerów, laptopów, podzespołów poleasingowych na lokalnym rynku. Kluczem do osiągnięcia wysokiej pozycji na lokalnym rynku jest zorientowanie na klienta i jego potrzeby, spolegliwość i uczciwość w biznesie.

Firma ZIKOM działa na rynku od 2003 roku. W tym też okresie została wprowadzona sprzedaż wysyłkowa dla klientów indywidualnych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Posiadamy sklepy w kilkunastu miastach w całej Polsce: w Częstochowie, Kielcach, Jędrzejowie, Białymstoku, Rzeszowie, Krośnie, Łodzi, Lubinie, Słupsku, Szczecinie, Olsztynie, Krakowie i Gnieźnie.  W salonach tych można nabyć oferowane przez nas produkty, a znakomicie wyszkolona kadra dba o komfortową obsługę Partnerów handlowych.

Dla naszych klientów oraz poprawy jakości usług firma ZIKOM nawiązała współpracę z firmą spedycyjną DPD, co znacznie skraca czas od Zamówienia do Odbioru towaru.

Od 2011 roku firma ZIKOM uczestniczy w programie Microsoft Registered Refurbisher dzięki temu jesteśmy jednym z dystrybutorów oprogramowania dla komputerów zregenerowanych.

Oferta firmy ZIKOM  jest skierowana do klientów, dla których jakość i funkcjonalność są najważniejszymi czynnikami wyboru. Klient znajdzie tutaj wszystkie produkty z grupy podzespołów komputerowych takich jak: obudowy komputerowe, głośniki, karty rozszerzeń, zasilacze, myszki, klawiatury, kieszenie przenośne do dysków, wentylatory, monitory, drukarki, nośniki, kamerki, notebooki itp.