Chciałbyś dołączyć do zespołu Zikom Computer Outlet? Zapraszamy do wysyłania swoich zgłoszeń na adres rekrutacja@zikom.pl

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu w Częstochowie osób do pracy: studenci i uczniowie szkół zaocznych.

Zakres obowiązków:
- montaż/demontaż komputerów
- instalacja oprogramowania i sterowników na komputerach
- pakowanie paczek

Wymagania:
- wiek poniżej 25 lat oraz status studenta/ucznia
- dobra organizacja pracy, samodzielności i zaangażowanie
- znajomość sprzętu komputerowego i jego konfiguracji w stopniu co najmniej dobrym,
- mile widziana znajomość programu Subiekt GT,

Oferujemy:
- stabilną pracę w solidnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
- miłą atmosferę pracy,

W treści maila proszę podać nazwę stanowiska na jakie chcesz kandydować. 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GreenPC Sp. z o.o. reprezentowana przez prezesa z siedzibą w Kielcach (25-305), ul. Wesoła 24 lok 6, Nip: 8133689068, kontakt z IOD: anna.zieba@zikom.pl.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko pracy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji a także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres do 10 miesięcy, – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a RODO) w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

W ramach procesów rekrutacyjnych, Administrator przetwarza dane osobowe podane przez kandydatów do pracy (np. w CV lub liście motywacyjnym) jedynie w zakresie określonym w przepisach prawa pracy. W związku z powyższym, osoby kandydujące nie powinny przekazywać informacji w szerszym zakresie niż to wynika z wymagań Administratora zawartych w ogłoszeniu o pracę i przewidzianych przepisami prawa. W razie, gdy przesłane aplikacje będą zawierać informacje nieadekwatne do celu, jakim jest rekrutacja, nie będą one wykorzystywane ani uwzględniane w procesie rekrutacyjnym. 

Osoby zainteresowane udziałem w tej i kolejnych rekrutacjach proszone są o zamieszczenie klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji” Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W zakresie w jakim dane osobowe są przetwarzane w oparciu o wyrażoną zgodę, można ją wycofać w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.