Karpacz za nami – i z pewnością możemy powiedzieć, że był to czas dobrze spędzony.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Targów Twoje Inwestycje oraz uczestniczyli w wystąpieniu naszego Prezesa Zarządu, Bartosza Zięby, w ramach Forum Akcjonariat. Każda rozmowa, każde pytanie i każde spotkanie to dla nas cenne doświadczenie i inspiracja do dalszego działania.



Jeśli nie udało Ci się dotrzeć do Karpacza, a chcesz dowiedzieć się więcej o rozwoju ZIKOM, możliwościach inwestycyjnych lub potencjalnej współpracy – zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji pod adresem: inwestycja@zikom.pl
Więcej informacji dla inwestorów znajdziesz również na inwestycja.zikom.pl oraz akcjazikom.pl.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!
