Acer X4620G i5 4x3,2GHz 8GB RAM 500GB HDD WIN7

1 267,00 zł
Brutto
  • Komputer stacjonarny Acer X4620G
  • Procesor Intel Core i5-3470 4x 3,2 Ghz
  • 8GB pamięci RAM DDR3
  • Dysk SSD o pojemności 128GB
  • Zintegrowana karta graficzna Intel HD Graphics 2500
  • Windows 7 Professional
  • Nagrywarka DVD
Pamięć RAM
Dysk
Ilość

displayport_1.png   Sporo złączy

Ogromną zaletą tego sprzętu jest duża liczba złączy, w którą komputer został wyposażony. Znajdziemy tutaj nie tylko standardowe złącza USB (w tym także USB 3.0!), ale także 2 złącza DisplayPort oraz jedno DVI, za pomocą których podłączymy monitor. Dla wielu osób przydatne mogą okazać się również 2 złącza COM, a także jeden port LPT. Złącze RJ-45 pozwoli na połączenie się z siecią poprzez kabel sieciowy, a wciąż popularne porty PS/2 umożliwią podłączenie klawiatury i myszki. Taka liczba złączy doskonale świadczy o tym, że ten komputer powstał z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie wygodę podczas korzystania z komputera, a także możliwość łatwego podłączenia różnego rodzaju sprzętu do swojego PC.

   Świetna wydajność

Komputer, który państwu oferujemy posiada szybki procesor Intel Core i5 4x 3,2GHz stworzony do pracy z płytami głównymi ze złączami LGA1155. 6MB pamięci Cache zapewnia fantastyczny komfort w codziennej pracy. Połączenie tego procesora i pamięci DDR3 zapewnia nam równomierną i bardzo szybką pracę w arkuszach kalkulacyjnych i programach, w których ważna jest szybkość przetwarzania danych. Dwukanałowa pamięć DDR3, z obsługą Dual Channel o pojemności 8GB jest wystarczającą ilością do pracy w komfortowych warunkach z większością aplikacji. Maksymalna ilość pamięci obsługiwana przez płytę główną to 16GB.

   Doskonały dysk twardy

Dysk twardy o pojemności 500GB w zupełności wystarczy, aby obok zainstalowanego systemu zostało nam jeszcze bardzo dużo wolnej przestrzeni dyskowej do wykorzystania! Bez problemu zmieścisz na nim wszystkie swoje dokumenty, zdjęcia, a także ulubione filmy, gry czy muzykę.

   Panel przedni ułatwiający pracę

Z przodu obudowy umieszczony został panel z dodatkowymi złączami, który zdecydowanie ułatwi codzienne użytkowanie jednostki. Dzięki czterem gniazdom USB (w tym 2x USB 3.0!) podłączymy każdy sprzęt zgodny z tym interfejsem - od telefonów, pendrive po drukarki czy skanery. Z kolei standardowe gniazda Jack 3.5mm ułatwią nam obsługę audio - dzięki którym szybko podłączymy mikrofon czy słuchawki.

   Proces kontroli

Firma ZIKOM z siedzibą w Częstochowie od ponad 13 lat zajmuje się profesjonalną regeneracją, serwisem oraz sprzedażą sprzętu komputerowego. Oferowane na tej aukcji komputery zostały poddane wnikliwej kontroli zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym. Zostały dokładnie wyczyszczone, a komputery które budziły jakiekolwiek wątpliwości sprawności działania zostały w odpowiedni sposób zutylizowane. Dzięki takiemu procesowi kontroli jesteśmy pewni, że oferowany przez nas sprzęt jest doskonałej jakości i dzięki temu możemy udzielić na niego aż 12 miesięcy gwarancji. Oferowane komputery są w niemalże idealnym stanie zarówno technicznym jak i wizualnym, posiadają znikome ślady użytkowania.

ACERX4620G
30 Przedmioty

Opis

Producent
Acer
Model
Veriton X4620G
Model procesora
Intel Core i5
Taktowanie
3,2 GHz
Liczba rdzeni
4
Typ dysku
HDD
Pojemność dysku
500 GB
Typ pamięci RAM
DDR3
Wielkość pamięci RAM
8 GB
Karta graficzna
Zintegrowana
Model karty graficznej
Intel HD Graphics 2500
Karta dźwiękowa
Zintegrowana
Karta sieciowa
LAN 10/100/1000 Mbps (zintegrowana)
Napęd
Nagrywarka DVD
System operacyjny
Windows 7 Professional
USB 2.0
4
USB 3.0
4
Złącze COM
Tak
Złącza
3x Jack (tył), 2x Jack słuchawki/mikrofon (przód), 2x PS/2, 2x DisplayPort, 1x DVI, 1x LPT, 1x RJ-45
Typ obudowy
SFF

15 innych produktów w tej samej kategorii