ATI FireGL V3600 256 MB 128-bit 2x DVI

50,00 zł
Brutto
  • Karta graficzna ATI FireGL V3600 256 MB 128-bit 2x DVI
  • Interfejs PCI-E
  • 256 MB pamięci
  • Złącza: 2x DVI-I
Ilość

   Seria FireGL stworzona dla profesjonalistów

Linia kart FireGL została stworzona przez firmę AMD do wielu zastosowań projektanckich i zdecydowanie lepiej poradzą sobie one w takich programach, jak np.: AutoCAD, niż przeznaczone do gier komputerowych karty z serii Radeon. Sterowniki do kart FireGL optymalizowane były tak, aby jak najdokładniej odwzorowywały obraz, a także wyposażone były w funkcje specyficzne dla programów CAD (AutoDetection Technology), dzięki czemu można było osiągnąć maksymalną wydajność dla konkretnych programów zdefiniowanych na liście.

   Doskonała także w domu

Karta graficzna ATI FireGL V3600 bardzo dobrze poradzi sobie również w użytku domowym. Nie będzie żadnym problemem uruchomienie wielu standardowych aplikacji, z których każdy z nas korzysta na co dzień, takich jak np. przeglądarki internetowe, odtwarzacze filmów czy pakiet Office. Sterowniki do kart FireGL bazują na sterownikach Catalyst, które są przeznaczone dla linii Radeon, co pozwoli nam również na uruchomienie wielu starszych tytułów gier. Dzięki 2 złączom DVI, mamy możliwość podłączyć do naszej karty 2 monitory, co może nam zdecydowanie ułatwić pracę z komputerem.

   Proces kontroli

Nasza firma od ponad 13 lat zajmuje się profesjonalną regeneracją sprzętu komputerowego. Oferowane u nas karty graficzne zostały poddane wnikliwej kontroli zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym.

Dzięki takiemu procesowi kontroli jesteśmy pewni, że oferowane przez nas karty są doskonałej jakości i dzięki temu możemy udzielić na nie aż 12 miesięcy gwarancji.

ATI FIREGL V3600 256
5 Przedmioty

Opis

Model
FireGL V3600
Producent
AMD
Pamięć karty
256 MB
Typ pamięci
DDR3
Interfejs
PCI-E
Magistrala
128-bit
DVI
2
D-Sub
Brak
DisplayPort
Brak
DMS-59
Brak
S-Video
Brak
Używane

Zobacz także

11 innych produktów w tej samej kategorii