Laptopy Apple

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Laptopy Apple, poleasingowe, używane

Jednym z najbardziej znanych na świecie producentów elektroniki jest firma Apple, założona w 1976 r. w Kalifornii przez Steve'a Jobsa, Steve'a Wozniaka i Rolanda Wayne'a. Wszystkie produkty marki Apple uważane są za kultowe. Zarówno laptopy, jak i telefony czy tablety mają prosty, a zarazem elegancki wygląd, a także bardzo dobre podzespoły, które w połączeniu z dedykowanym systemem operacyjnym iOS / Mac OS potrafią osiągnąć niesamowitą wydajność. Również wytrzymałość tych laptopów stoi na bardzo wysokim poziomie, dzięki zastosowaniu aluminiowej obudowy. Dodatkowo sam system operacyjny jest bardzo prosty w obsłudze, co na pewno zauważą i docenią osoby dopiero zaczynające pracę z nim.

Apple wyprodukowało 3 różne modele laptopów MacBook: 12-calowy MacBook, 13,3-calowy MacBook Air oraz 13 lub 15-calowy MacBook Pro. Czymś co z pewnością wyróżnia te laptopy od innych jest ich matryca, na której wyświetlane kolory są bardzo żywe, co daje niesamowitą przyjemność z korzystania z urządzenia.

Sprzedawane przez nas poleasingowe laptopy Apple są w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Wszystkie urządzenia zostają przez nas dokładnie sprawdzone i przed wysyłką wyczyszczone, dzięki czemu mamy pewność, że klient otrzymuje od nas w pełni sprawny sprzęt, który jest gotowy do uruchomienia zaraz po otrzymaniu przesyłki. Kupująć poleasingowe urządzenie z logiem nadgryzionego jabłka wiesz, że kupiłeś urządzenie, które na pewno posłuży Ci przez najbliższe kilka lat.