HP 8300 i5 4x3,2GHz 8GB 128GB SSD Win7

1 487,00 zł
Brutto
  • Komputer stacjonarny HP 8300 Tower
  • Seria Compaq 8300 Elite - wysoka wydajność, przy niskim zużyciu energii
  • Szybki procesor Core i5 z czterema rdzeniami o taktowaniu 3,2GHz
  • 8GB pamięci RAM DDR3 z możliwością rozbudowy do 32GB!
  • Dysk SSD o pojemności 128 GB
  • Napęd DVD
  • Dodatkowe gniazda USB i Audio z przodu obudowy
Pamięć RAM
Dysk
Ilość

   Dużo możliwości!

Mnogość złączy czyni z tego komputera naprawdę wszechstronną maszynę. Znajdziemy tutaj nie tylko 6 portów USB (w tym 4x USB 3.0!) i audio, ale również port COM, PS-2 oraz DisplayPort.

Jeszcze więcej możliwości!
Umieszczony z przodu obudowy panel z dodatkowymi wyjściami z pewnością znacznie ułatwi codzienne użytkowanie jednostki. Każdy z nas zapewne wie jak uporczywe może być ciągłe sięganie do tylnego panelu w celu podłączenia nowego urządzenia. Dzięki czterem gniazdom USB podłączymy każdy zgodny sprzęt z tym interfejsem - od telefonów, pendrive po drukarki czy skanery. Z kolei standardowe gniazda Jack 3.5mm ułatwią nam obsługę audio - dzięki którym podłączenie mikrofonu czy słuchawek trwa sekundę!

   Szybki i wydajny do gier lub pracy w biurze

Oferowany przez nas komputer posiada szybki procesor Intel Core i5 trzeciej generacji z czterema rdzeniami o rzeczywistym taktowaniu na poziomie 3,2 GHz na rdzeń (TurboBoost do 3,6GHz) dzięki czemu w tym przedziale cenowym jest to znakomita oferta!
Procesor ten w połączeniu z pamięcią DDR3 oferuje bardzo stabilną i szybką pracę w arkuszach kalkulacyjnych i programach, w których ważna jest szybkość przetwarzania danych. Dwukanałowa pamięć DDR3 z obsługą Dual Channel o wielkości 8GB jest wystarczająca do pracy w komfortowych warunkach z większością aplikacji. Dla bardziej wymagających mamy świetną wiadomość! Cztery gniazda pozwolą dołożyć nam dodatkowe moduły pamięci - o łącznej pojemności aż do 32GB!
Zastosowany w tym komputerze szybki dysk SSD o pojemności 128 GB sprawi, że już samo uruchomienie systemu operacyjnego będzie trwało zaledwie kilka sekund!

   Coś dla graczy!

Zainstalowana karta graficzna to zintegrowana karta Intel HD Graphics 2500 o maksymalnej ilości współdzielonej pamięci do 1750 MB. Dzięki temu rozwiązaniu wszyscy, którym nie jest potrzebna do codziennego użytku dedykowana karta graficzna, nie ponoszą zbędnych kosztów zużywanej energii.

Co ciekawe - karta wspiera nawet DirectX11! Z gier i co ciekawszych tytułów, które warto nadmienić, i które powinny działać bez problemu z ww. kartą to m.in. Far-Cry, GTA San Andreas czy chociażby Counter-Strike: GO.

Oczywiście dla wymagających dużej wydajności w grach komputerowych, przewidziano dodatkowe 2 wolne gniazda PCIe x 16 pozwalające na zainstalowanie dowolnej karty graficznej!

   Proces kontroli

Nasza firma od ponad 13 lat zajmuje się profesjonalną regeneracją sprzętu komputerowego. Oferowane u nas komputery zostały poddane wnikliwej kontroli i przeszły proces regeneracji. Zostały dokładnie wyczyszczone, a elementy które nie spełniały wymogów lub budziły jakiekolwiek wątpliwości sprawności działania zostały wymienione.

Komputery są w stanie bardzo dobrym, mają znikome ślady używania.

HP8300008
15 Przedmioty

Opis

Producent
HP
Model
Compaq 8300 Elite
Model procesora
Intel Core i5
Taktowanie
3,2 GHz
Liczba rdzeni
4
Typ dysku
SSD
Pojemność dysku
128 GB
Typ pamięci RAM
DDR3
Wielkość pamięci RAM
8 GB
Karta graficzna
Zintegrowana
Model karty graficznej
Intel HD Graphics 2500
Karta dźwiękowa
Zintegrowana
Karta sieciowa
LAN 10/100/1000 Mbps (zintegrowana)
Napęd
DVD
System operacyjny
Windows 7 Professional
USB 2.0
6
USB 3.0
4
Złącze COM
Tak
Złącza
2x Audio tył, 2x Audio przód, 1x DisplayPort, 2x PS-2, 1x RJ45, 1x D-Sub
Typ obudowy
Midi Tower
Używane

16 innych produktów w tej samej kategorii