HP 8200 i5 4x3,1GHz 8GB RAM 250GB HDD Win7

1 198,00 zł
Brutto
  • Komputer stacjonarny HP 8200 Tower
  • Seria Compaq 8200 Elite - wysoka wydajność, przy niskim zużyciu energii
  • Szybki procesor Core i5 z czterema rdzeniami o taktowaniu 3,1GHz
  • 8GB pamięci RAM DDR3 z możliwością rozbudowy do 32GB!
  • Dysk twardy o pojemności 250GB z interfejsem SATA II
  • Napęd DVD
  • Dodatkowe gniazda USB i Audio z przodu obudowy
  • Wytrzymała konstrukcja
Pamięć RAM
Dysk
Ilość

   Dużo możliwości!

Mnogość złączy czyni z tego komputera naprawdę wszechstronną maszynę. Znajdziemy tutaj nie tylko porty USB i audio, ale również port COM, PS-2 oraz DisplayPort.

Jeszcze więcej możliwości!
Umieszczony z przodu obudowy panel z dodatkowymi wyjściami z pewnością znacznie ułatwi codzienne użytkowanie jednostki. Każdy z nas zapewne wie jak uporczywe może być ciągłe sięganie do tylnego panelu w celu podłączenia nowego urządzenia. Dzięki czterem gniazdom USB podłączymy każdy zgodny sprzęt z tym interfejsem - od telefonów, pendrive po drukarki czy skanery. Z kolei standardowe gniazda Jack 3.5mm ułatwią nam obsługę audio - dzięki którym podłączenie mikrofonu czy słuchawek trwa sekundę!

   Szybki i wydajny do gier lub pracy w biurze

Oferowany przez nas komputer posiada szybki procesor Intel Core i5 drugiej generacji z czterema rdzeniami o rzeczywistym taktowaniu na poziomie 3,1 GHz na rdzeń (TurboBoost do 3,4GHz) dzięki czemu w tym przedziale cenowym jest to znakomita oferta!.

Procesor ten w połączeniu z pamięcią DDR3 oferuje bardzo stabilną i szybką pracę w arkuszach kalkulacyjnych i programach, w których ważna jest szybkość przetwarzania danych. Dwukanałowa pamięć DDR3 z obsługą Dual Channel o wielkości 8GB jest wystarczająca do pracy w komfortowych warunkach z większością aplikacji. Dla bardziej wymagających mamy świetną wiadomość! Cztery gniazda pozwolą dołożyć nam dodatkowe moduły pamięci - o łącznej pojemności aż do 32GB!

   Coś dla graczy!

Zainstalowana karta graficzna to zintegrowana karta Intel HD Graphics 2000 o maksymalnej ilości współdzielonej pamięci do 1750 MB. Dzięki temu rozwiązaniu wszyscy, którym nie jest potrzebna do codziennego użytku dedykowana karta graficzna, nie ponoszą zbędnych kosztów zużywanej energii.

Co ciekawe - karta wspiera nawet DirectX10.1! Z gier i co ciekawszych tytułów, które warto nadmienić, i które powinny działać bez problemu z ww. kartą to chociażby Far-Cry, GTA San Andreas czy chociażby F.E.A.R. .

Oczywiście dla wymagających dużej wydajności w grach komputerowych, przewidziano dodatkowe 2 wolne gniazda PCIe x 16 pozwalające na zainstalowane dowolnej karty graficznej!

   Proces kontroli

Nasza firma od ponad 13 lat zajmuje się profesjonalną regeneracją sprzętu komputerowego. Oferowane u nas komputery zostały poddane wnikliwej kontroli i przeszły proces regeneracji. Zostały dokładnie wyczyszczone, a elementy które nie spełniały wymogów lub budziły jakiekolwiek wątpliwości sprawności działania zostały wymienione.

Komputery są w stanie bardzo dobrym, mają znikome ślady używania.

HP8200008
30 Przedmioty

Opis

Producent
HP
Model
Compaq 8200 Elite
Model procesora
Intel Core i5
Taktowanie
3,1 GHz
Liczba rdzeni
4
Typ dysku
HDD
Pojemność dysku
250 GB
Typ pamięci RAM
DDR3
Wielkość pamięci RAM
8 GB
Karta graficzna
Zintegrowana
Model karty graficznej
Intel HD Graphics 2000
Karta dźwiękowa
Zintegrowana
Karta sieciowa
LAN 10/100/1000 Mbps (zintegrowana)
Napęd
Nagrywarka DVD
System operacyjny
Windows 7 Professional
USB 2.0
10
USB 3.0
Brak
Złącze COM
Tak
Złącza
2x Audio tył, 2x Audio przód, 1x DisplayPort, 2x PS-2, 1x RJ45, 1x VGA (D-SUB)
Typ obudowy
Midi Tower
Używane

16 innych produktów w tej samej kategorii