Dell 390 i5 4x 3,1GHz 4GB RAM 250GB Windows 7 Professional

918,00 zł
Brutto
  • Komputer stacjonarny Dell OptiPlex 390 Tower
  • Procesor Intel Core i5-2400 4x 3,1GHz
  • 4GB pamięci RAM DDR3
  • Dysk twardy o pojemności 250GB
  • Zintegrowana karta graficzna Intel HD Graphics 2000
  • Nagrywarka DVD
  • Zainstalowany system operacyjny Windows 7 Professional
Pamięć RAM
Dysk
Ilość

usb-logo.jpg   Dużo możliwości!

Mnogość złączy czyni z tego komputera naprawdę wszechstronną maszynę. Z tyłu obudowy znajdziemy nie tylko 6 portów USB i 3x audio, ale również porty HDMI, D-Sub oraz RJ-45 Jeszcze więcej możliwości! Umieszczony z przodu obudowy panel z dodatkowymi wyjściami z pewnością znacznie ułatwi codzienne użytkowanie jednostki. Każdy z nas zapewne wie jak uporczywe może być ciągłe sięganie do tylnego panelu w celu podłączenia nowego urządzenia. Dwa gniazda USB pozwolą na podłączenie każdego zgodnego sprzętu z tym interfejsem - od telefonów, pendrive po drukarki czy skanery. Z kolei standardowe gniazda Jack 3.5mm ułatwią nam obsługę audio - dzięki którym podłączenie mikrofonu czy słuchawek trwa sekundę!

   Doskonały do pracy w biurze

Oferowany przez nas komputer posiada szybki procesor Intel Core i5 drugiej generacji z czterema rdzeniami o rzeczywistym taktowaniu na poziomie 3,1 GHz na rdzeń (TurboBoost do 3,4GHz) dzięki czemu w tym przedziale cenowym jest to znakomita oferta! Procesor ten w połączeniu z pamięcią DDR3 oferuje bardzo stabilną i szybką pracę w arkuszach kalkulacyjnych i programach, w których ważna jest szybkość przetwarzania danych. Dwukanałowa pamięć DDR3 z obsługą Dual Channel o wielkości 4GB jest wystarczająca do pracy w komfortowych warunkach z większością aplikacji.

   Karta graficzna do podstawowych zastosowań

Zainstalowana karta graficzna to zintegrowana karta Intel HD Graphics 2000. Dzięki temu rozwiązaniu wszyscy, którym nie jest potrzebna do codziennego użytku dedykowana karta graficzna, nie ponoszą zbędnych kosztów zużywanej energii. Oczywiście dla wymagających dużej wydajności w grach komputerowych, przewidziano dodatkowe wolne gniazdo PCIe x16 pozwalające na zainstalowanie dowolnej karty graficznej!.

   Proces kontroli

Nasza firma od ponad 14 lat zajmuje się profesjonalną regeneracją sprzętu komputerowego. Oferowane na tej aukcji komputery zostały poddane wnikliwej kontroli i przeszły proces regeneracji. Zostały dokładnie wyczyszczone, a elementy które nie spełniały wymogów lub budziły jakiekolwiek wątpliwości sprawności działania zostały wymienione. Komputery są w stanie bardzo dobrym, mają znikome ślady używania.

DELL390(2)
50 Przedmioty

Opis

Producent
Dell
Model
OptiPlex 390
Model procesora
Intel Core i5
Taktowanie
3,1 GHz
Liczba rdzeni
4
Typ dysku
HDD
Pojemność dysku
250 GB
Typ pamięci RAM
DDR3
Wielkość pamięci RAM
4 GB
Karta graficzna
Zintegrowana
Model karty graficznej
Intel HD Graphics 2000
Karta dźwiękowa
Zintegrowana
Karta sieciowa
LAN 10/100/1000 Mbps (zintegrowana)
Napęd
Nagrywarka DVD
System operacyjny
Windows 7 Professional
USB 2.0
8
USB 3.0
Brak
Złącze COM
Nie
Złącza
3x Audio tył, 2x Audio przód, 1x HDMI, 1x RJ45, 1x D-Sub
Typ obudowy
Mini Tower

16 innych produktów w tej samej kategorii