Podsumowanie 2021 roku i plany na 2022 rok
Autor: Patryk Siedliński
03-01-2022
Blog Category
Podsumowanie 2021 roku i plany na 2022 rok

Czas na podsumowanie mijających 12 miesięcy w naszej spółce.

2021 zaczęliśmy podsumowaniem poprzedniego roku, który zamknęliśmy z przychodem 7,79 mln zł. Podsumowanie mijających 12 miesięcy również prześlemy w jednym z kolejnych newsletterów biznesowych (zachęcamy do zapisu!). Na początku roku wprowadziliśmy również do oferty pożyczki z możliwością konwersji na akcje, co spotkało się z zainteresowaniem inwestorów. 

2021 rok to także rozwój naszego zespołu. W maju przywitaliśmy dwie nowe osoby. Jedna z nich zasiliła zespół handlowców, a drugiej powierzyliśmy budowę profesjonalnego działu sprzedaży. Z kolei w październiku przystąpiliśmy do profesjonalizacji działu relacji inwestorskich, co zaowocowało stworzeniem nowej oferty, teasera inwestorskiego oraz nowej strony inwestycja.zikom.pl

Korzystając z okazji zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji, dzięki której można zarobić nawet 7,6% rocznie w formie odsetek. Co ważne, aż 90% inwestorów decyduje się na aneks przedłużający trwającą inwestycję lub inwestuje ponownie wyższą kwotę. Możemy zapewnić, że 100% odsetek wypłacamy w terminie!

Co czeka spółkę w 2022 roku? Oprócz dalszego rozwoju naszego modelu biznesowego, światło dzienne ujrzy zapowiadamy projekt ZIKOM365, czyli możliwość wynajęcia sprzętu komputerowego w elastyczny sposób - na abonament. Niebawem ogłosimy oficjalny start tej usługi.

Będziemy również pracowali nad rozwojem modelu M&A - planujemy przejęcia mniejszych firm, aby poszerzyć naszą ofertę o dodatkowe usługi. 

Zgodnie z zapowiedziami, w 2023 chcemy zadebiutować na rynku NewConnect, także w najbliższych 12 miesiącach będziemy bardzo mocno pracować nad tym tematem.


Bieżące działania, sukcesy i zmiany mogliście Państwo śledzić na bieżąco w comiesięcznych newsletterach. Będziemy to kontynuowali w 2022 roku, więc zachęcamy do zapisu (klik!) i sprawdzania maili od nas.

Dodaj komentarz