[Relacja]Byliśmy na 17. Edycji Targów Franczyzowych
Autor: Marek Chmielarz
22-10-2019
Blog Category
[Relacja]Byliśmy na 17. Edycji Targów Franczyzowych

W dniach 17-19.10 w Warszawie odbyły się Targi Franczyzowe, na których prezentowaliśmy możliwości rozpoczęcia współpracy z naszą firmą. Zapraszamy do krótkiej relacji, a może sami jesteście zainteresowani naszym systemem franczyzowym? 

Franczyza - "pożyczony" sposób na biznes

Systemy franczyzowe z roku na rok przyciągają coraz więcej zainteresowanych. Wizja skorzystania z gotowego i sprawdzonego sposobu na biznes jest bardzo atrakcyjna, co sprawia, że rośnie grono osób, które są chętne nawiązać współpracę z istniejącą firmą i zostać ich franczyzobiorcą. 

Rosnące zainteresowanie systemami franczyzowymi najlepiej pokazuje ilość firm oraz ilość potencjalnych franczyzobiorców, których można było spotkać na kolejnej, już XVII Edycji Targów Franczyzowych, które odbyły się w ostatnim tygodniu w Warszawie. My też tam byliśmy!

Podczas trzydniowej imprezy swoje systemy franczyzowe prezentowało niemal 180 różnych firm z bardzo szerokiego wachlarzu branż. Gastronomia, turystyka, medycyna, moda, artykuły spożywcze to tylko kilka z wielu sektorów, które były obecne w Pałacu Kultury i Nauki. Jednak wśród wszystkich firm, Zikom Computer Outlet było jednym reprezentantem branży IT. 

Poza możliwością zapoznania się z ofertą różnych franczyzodawców odwiedzający mogli również uczestniczyć w Forum Własnego Biznesu, gdzie obyło się kilkanaście szkoleń dotyczących franchisingu oraz prezentacji systemów franczyzowych. Jako mówcy wystąpili m.in Roman Młodkowski(dyrektor strategii i komunikacji Operatora Chmury Krajowej, współtwórca TVN CNBC oraz TVN24), Arkadiusz Słodkowski(członek zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców) czy też Michał Wiśniewski(dyrektor działu doradztwa we franczyzie PROFIT system).

Pomysł na targi wypłynął of firmy PROFIT system, która zajmuje się doradztwem franczyzowym i to właśnie oni byli organizatorami wszystkich edycji imprezy. Poza tym warto wspomnieć, że wydarzenie patronują najważniejsze instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości w Polsce. Od wielu lat honorowym patronatem targów jest Polska Organizacja Franczyzobiorców.

Jak prezentowała się nasza firma na targach? Zapraszamy do krótkiej galerii:

WYSTAWA ZIKOM NA XVII EDYCJI TARGÓW FRANCZYZY 2019 WYSTAWA ZIKOM NA XVII EDYCJI TARGÓW FRANCZYZY 2019 WYSTAWA ZIKOM NA XVII EDYCJI TARGÓW FRANCZYZY 2019
RETRO PROCESORY WYSTAWA ZIKOM NA XVII EDYCJI TARGÓW FRANCZYZY 2019 WYSTAWA ZIKOM NA XVII EDYCJI TARGÓW FRANCZYZY 2019

Jak wygląda franczyza Zikom, kto może zostać naszym partnerem?

Naszym partnerem może zostać każdy, kto chce założyć własną działalność gospodarczą bądź już prowadzi jakiś rodzaj działalności, posiada własny lokal i chciałby rozszerzyć swoja ofertę o profesjonalnie odnowione poleasingowe komputery oraz laptopy. Wystarczy znajomość branży IT oraz smykałka do sprzedaży, aby poznać więcej szczegółów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą współpracy.

Przypominamy również, że istnieje możliwość zostania inwestorem Zikom Computer Outlet, dzięki czemu mogą Państwo zostać nie tylko naszym franczyzobiorcą, ale również współwłaścicielem franczyzobiorcy :) Zapraszamy na www.akcjazikom.pl.

Dodaj komentarz