Zostań Inwestorem Zikom! Ulokuj swoje środki w doświadczonej firmie!
Autor: Marek Chmielarz
13-09-2019
Blog Category
Zostań Inwestorem Zikom! Ulokuj swoje środki w doświadczonej firmie!

Chciałbyś razem z nami zatroszczyć się o środowisko? Nic prostszego, inwestując w naszą spółkę realnie przyczyniasz się do ograniczenia ilości generowanych elektroodpadów!

Zikom Computer Outlet - poleaseingowy sprzęt, troska o środowisko

Jesteśmy czołową polską firmą profesjonalnie regenerującą sprzęt IT. Rocznie przetwarzamy kilkanaście tysięcy komputerów dając im drugie życie. Przez 16 lat naszej działalności do perfekcji dopracowaliśmy proces regeneracji sprzętu i dzięki pracy naszych specjalistów jesteśmy w nawet czterokrotnie przedłużyć cykl życia komputerów. Wpływa to na znaczne zmniejszenie ilości powstających elektroodpadów.

Jeśli los naszej planety nie jest Ci obojętny, zainwestuj w nasza spółkę, a gwarantujemy, że realnie wpłyniesz na "naprawę świata".

Problem, który widzimy.

Konsumpcyjny styl życia i pogoń za nowinkami sprawiają, że każdego roku kupujemy coraz większe ilości sprzętu komputerowego. Jednym z efektów takich działań jest znaczne skrócenie cyklu życia elektroniki a to przekłada się na zwiększenie ilości elektroodpadów.

Produkcja jednego nowego komputera wymaga użycia:

 -1500 litrów wody,

- 240 kilogramów węgla,

- 22 kilogramy chemikaliów  

 -wielu innych materiałów.

 Łącznie to 1,8 tony różnych surowców*

*Kick the habbit, UNEP, 2008

Rozwiązanie, które oferujemy

Przy tak ogromnym zużyciu zasobów niezwykle ważne staje się wydłużanie żywotności produktów oraz budowa gospodarki o obiegu zamkniętym.

Nasza firma od 16 lat dba nie tylko jakość regenerowanych komputerów ale również o środowisko. Dzięki pracy naszych specjalistów jesteśmy w stanie nawet czterokrotnie przedłużyć cykl życia sprzętu IT.

Chcesz nam pomóc i wspólnie z nami zatroszczyć się o środowisko?

Dzięki możliwości zainwestowania w naszą spółkę możesz to zrobić! Jakie korzyści niesie ze sobą ulokowanie środków w naszą spółkę, jak to zrobić? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na www.akcjazikom.pl

Dodaj komentarz